Titles you rated
The HostRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
RinguRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5