Movies
Ratings
527
The King's Case NoteRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0