Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 0.5
WantedRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5