Movies
Ratings
114
DunkirkRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5