Titles you rated
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The March of FoolsRated ★ 3.5- The Ball Shot By A MidgetRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Never Say Never AgainRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Yeong-Ja's HeydaysRated ★ 4.5
The Brothers GrimmRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Five Senses of ErosRated ★ 3.5