Movies
Ratings
123
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0