Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
HomecamRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
HeatRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0