Movies
Ratings
72
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shades of the HeartRated ★ 0.5
Home AloneRated ★ 5.0- Wednesday Prayer GroupRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0