Titles you rated
TraffickersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0