Movies
Ratings
121
Love ActuallyRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Art of Getting ByRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0