Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0