Movies
Ratings
121
ChloeRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0