Titles you rated
The Family StoneRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Cheer Up, KoreaRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.5
Mothers' InstinctRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
MarthaRated ★ 2.5