Movies
Ratings
144
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.0
MamaRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 3.0