Movies
Ratings
179
Dracula UntoldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 2.5
BeatRated ★ 2.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.5