Movies
Ratings
116
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
GRAND BLUE DREAMINGRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Love Strikes!Rated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0