Movies
Ratings
208
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0