Movies
Ratings
100
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0