Movies
Ratings
515
The SubstanceRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 2.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 0.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Angel of MineRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Rye HornRated ★ 3.5