Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
FallRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0