Movies
Ratings
31
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0