Movies
Ratings
264
ChawRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 2.0
BoltRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
LooperRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 1.0