Titles you rated
OldboyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5