Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5