Movies
Ratings
32
InceptionRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0