Movies
Ratings
154
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 0.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 1.0
Radio StarRated ★ 0.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 0.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.5
Shark TaleRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 0.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 1.0
RobotsRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 0.5
The RockRated ★ 3.0