Titles you rated
OldboyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0