Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5- River of No ReturnRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
UlyssesRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5