Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Jesus HospitalRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0