Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 3.0- HeroRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5