Movies
Ratings
163
Total RecallRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5