Movies
Ratings
35
Ben-HurRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0