Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 3.5