Titles you rated
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 4.0
VexilleRated ★ 3.0- OceansRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0