Movies
Ratings
213
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
X+YRated ★ 3.5
UnderdogRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5