Titles you rated
PunchRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0