Movies
Ratings
53
AvatarRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5