Movies
Ratings
74
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Shanghai CallingRated ★ 3.0
Along the RoadsideRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0