Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
TarRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 3.5