Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Claire's CameraRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5