Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
RayRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0