Movies
Ratings
128
Forrest GumpRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5