Movies
Ratings
163
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0