Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0