Movies
Ratings
220
Love, RosieRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0