Movies
Ratings
315
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Boy from WonderlandRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Before I FallRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 2.0