Movies
Ratings
998
PsychoRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 3.5
Four RoomsRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
VolverRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.0
Dirty HarryRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
The InternshipRated ★ 3.5
It Could Happen to YouRated ★ 2.5
StargateRated ★ 2.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5
City of AngelsRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 5.0
The Ghost WriterRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 3.5