Movies
Ratings
21
HerRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0