Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Don't Call It MysteryRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 2.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 1.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.0
Snakes and EarringsRated ★ 1.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 2.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 2.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.0
We're the MillersRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.0