Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
Someone You LovedRated ★ 2.5
FridaRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
WombRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5